Przejdź do galerii zdjęć okolicy »

OKOLICA

Apartamenty na wynajem w Bułgarii w ośrodku Marina Cape znajdują się na malowniczym przylądku w sercu zatoki Aheloy. Miejscowość Aheloy, w której leży kompleks znajduje się w odległości 16 km od międzynarodowego lotniska w Burgas.

W sąsiedztwie miejscowości:
Aquapark Paradise – największy aquapark w Bułgarii (5 km)
Słoneczny Brzeg – słynny kurort wakacyjny (7 km)
Nessebar – historyczno-kulturalne centrum (6 km)
Pomorie – znane uzdrowisko (9 km)
Burgas – największy port morski Bułgarii (19 km)
Sozopol – kulturalna stolica bułgarskiego wybrzeża (49 km)
Varna – centrum bułgarskiej turystyki (99km)

Słoneczny Brzeg – jeden z największych kurortów nad morzem Czarnym. Wakacyjne centrum rozrywki tętniące życiem w dzień i w nocy. Raj dla dzieci. Szeroka piaszczysta plaża ciągnie się 8 km. Prężny ośrodek sportów wodnych i lądowych.

Nessebar – wspaniałe zabytkowe miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Pełne romantycznych uliczek zachęcających do zakupów tradycyjnych bułgarskich pamiątek. Mnóstwo bizantyjskich zabytków oraz wspaniałych tawern i knajp rybackich.

Pomorie – położony nad samym brzegiem morza, duży ośrodek leczniczy i rehabilitacyjny. Znajdujące się tam “pomorijskie błota” dobrze wpływają na leczenie reumatyzmu i chorób skóry. Cały region słynie z długiej tradycji winiarstwa i wyrobu trunków domowych – rakii i koniaku oraz z licznych festiwali.

Burgas – ważny ośrodek przemysłowy i kulturalny, czwarte co do wielkości miasto Bułgarii, słynne z Międzynarodowego Konkursu Tańców Standardowych i Latynoamerykańskich.

Sozopol - zachwyca drewniano-kamienną architekturą, stylizowanymi na ludowo tawernami, kafejkami oraz nadmorską promenadą. Historia tego miasta sięga VI w. p.n.e.

Varna – jedno z największych miast Bułgarii, znane nie tylko z nocnego życia ale także z cennych zabytków i uzdrowisk. Sławę przyniosło nie tylko Delfinarium ale przede wszystkim mieszczący się w odległości 18 km słynny kurort Złote Piaski.

 

 Podobne strony


Powrót

Marina - Nowinki

SUPER LAST MINUTE !!!!!!! 79 pln ZA DOBĘ ZA CAŁY APARTAMENT !!!!!!! CZERWIEC ostatnie terminy

DO KOŃCA CZERWCA CENA ZA DOBĘ ZA CAŁY APARTAMENT dla 3 osób !!!

TYLKO 79 PLN !!


30% PŁATNE W POLSCE RESZTA NA MIEJSCU !!!!

 

teraz 30% zaliczki

reszta na miejscu


Aby na bieżąco otrzymywać najświeższe informacje na temat apartamentów zapisz się na nasz bezpłatny newsletter:


Marina - Kontakt

Apartamenty do wynajęcia w Bułgarii

mail: biuro@wczasybulgaria.pl
tel. 735-043-167

Wyślij znajomym informację o tej stronie!

Nasi partnerzy: