Przejdź do galerii zdjęć apartamentu »

Apartament 1 (IV piętro, widok od strony zatoki)

Zakwaterowanie typu STUDIO:
Bardzo przytulny, niewielki apartament z aneksem kuchennym jest przeznaczony dla 2 osób dorosłych, ewentualnie (2+1) rodzin z małym dzieckiem( sofa rozkładana, wspólne spanie), jest możliwość dostawki.

Lokalizacja:
Apartament zlokalizowany jest na najwyższej kondygnacji budynki z windą z częściowym widokiem morza oraz zatoki. Znajduje się w strefie „Wieża” w północno-wschodnim skrzydle kompleksu Marina Cape, którego cechą charakterystyczną jest tradycyjna wieża zegarowa w stylu bułgarskim. Apartamenty 1 i 2 sąsiadują ze sobą, posiadają odsłonięte na promienie słońca balkony, w związku, z czym są wymarzonym miejscem do kąpieli słonecznych.

Wyposażenie:
Apartament o powierzchni 33 m2 z balkonem jest umeblowany i posiada klimatyzację indywidualną. Składa się z pokoju dziennego z częścią wypoczynkową (rozkładana narożna sofa dla 2 osób) oraz niewielką przestrzenią jadalną (stół + 2 krzesła). Posiada wyposażony aneks kuchenny (lodówka zabudowana, płyta ceramiczna, okap, czajnik elektryczny, komplet naczyń i sztućców) oraz łazienkę (WC, prysznic). Apartament jest bardzo jasny z powodu panoramicznego okna ( od podłogi do sufitu) i został wyposażony w TV LCD. Telewizja kablowa ( 3 kanały polskie) i możliwość podłączenia bezprzewodowego Internetu..

 Podobne strony


Powrót

Marina - Nowinki

SUPER LAST MINUTE !!!!!!! 79 pln ZA DOBĘ ZA CAŁY APARTAMENT !!!!!!! CZERWIEC ostatnie terminy

DO KOŃCA CZERWCA CENA ZA DOBĘ ZA CAŁY APARTAMENT dla 3 osób !!!

TYLKO 79 PLN !!


30% PŁATNE W POLSCE RESZTA NA MIEJSCU !!!!

 

teraz 30% zaliczki

reszta na miejscu


Aby na bieżąco otrzymywać najświeższe informacje na temat apartamentów zapisz się na nasz bezpłatny newsletter:


Marina - Kontakt

Apartamenty do wynajęcia w Bułgarii

mail: biuro@wczasybulgaria.pl
tel. 735-043-167

Wyślij znajomym informację o tej stronie!

Nasi partnerzy: